36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Ensarioğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

Diyarbakır - 18 Mayıs 2020 23:46 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında, “Başta Sağlık çalışanları olmak üzere milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Başkan Ensarioğlu, mesajında şunları kaydetti: “Rahmet ve mağfiret mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüce Rabbimizin “Şüphesiz, biz Kur’ân’ı Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu sen bilir misin? Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Cebrâil o gecede, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de iner. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar bir esenliktir.”ayeti kerimesiyle bin aydan daha hayırlı olduğunu müjdelediği bu kutlu gecenin içinde bulunduğumuz bu zorlu şartlarda tüm insanlık için esenliğe vesile olmasını diliyorum.

Başta sağlık çalışanları olmak üzere olmak üzere milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum”

Bu haber 675 kez okundu.
Diyarbakır - 23:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.