Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, 23 Nisan’ı Bozdoğan Kardeşlerle Evlerinde Kutladı

Çermik - 23 Nisan 2020 13:31 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle sokağa çıkmaları yasak olan Erdem, Eda ve Rüya Bozdoğan kardeşleri evlerinde ziyaret ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı onlarla birlikte kutladı.

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) Kuruluşu’nun 100. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ilk kez evlerinde kutlayacak olan çocukları unutmadı.

Başkan Karamehmetoğlu, 23 Nisan sabahı Çermik ilçesi merkezinde oturan Bozdoğan kardeşleri evlerinde ziyaret etti. Sosyal mesafenin korunduğu ziyarette Erdem, Eda ve Rüya Bozdağan kardeşler, Başkan Karamehmetoğlu’na  yazdıkları şiirleri okudular.

Bozdoğan kardeşlerle birlikte İstiklal Marşı’nı okuyup, bayramlarını kutlayan Başkan Karamehmetoğlu, her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük katılımlarla kutladıklarını belirterek, “Hiçbir ülkede çocuklara armağan edilen bir bayram yoktur. Sadece bu Türkiye’de kutlanıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün siz çocuklara armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl yaşanan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle evlerimizde kutluyoruz. Sizler Çermik ilçesinde yaşadığınız için belediye başkanı olarak bu mutlu gününüzde sizleri yalnız bırakmak istemedim. Bayramı sizlerle kutlamaya geldim. Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Sait BAYRAM’ın haberi

Bu haber 855 kez okundu.
Çermik - 13:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.