29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, Çocukların sevinçlerine ortak oldu

Çermik - 7 Haziran 2021 18:05 A A

Çermik’te esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinleyen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, daha sonra Sütçü İmam Parkı’nda çocuklarla birlikte oyunlar oynayarak sevinçlerine ortak oldu.

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kent merkezini adım adım gezerek Covid 19 salgınına karşı alınan tedbirleri yerinde inceliyor. Her gün ilçenin farklı bir bölgesini ziyaret eden Başkan Karamehmetoğlu, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Karamehmetoğlu, virüs salgınına karşı dikkatli olmalarını ve alınan tedbirlere uymalarını istedi.

Başkan Karamehmetoğlu, daha sonra İlçe merkezindeki Sütçü İmam Parkı’nda oynayan çocuklarla bir araya geldi. Çocuklarla sohbet eden Başkan Karamehmetoğlu, onlarla oyunlar oynayarak sevinçlerine ortak oldu. Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar Başkan Karamehmetoğlu ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı da çekildi.

Bu haber 378 kez okundu.
Çermik - 18:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.