29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, güne esnaf ziyareti ile başlıyor

Çermik - 2 Temmuz 2021 11:35 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu,  esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Her daim esnafların yanında olan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, mesaisine de esnaf ziyaretleri ile başlıyor.

Tüm esnaf kesimlerini belirli periyotlarda ziyaret eden Başkan Karamehmetoğlu, ziyaretlerde esnafların belediye ve ilçe ile ilgili talep ve önerilerini alarak ilgili kurum ve birimlere iletilmesini sağlayıp çözüme kavuşturuyor.

Başkan Karamehmetoğlu,  “Biz burada Çermik ilçesini en iyi konuma getirme çalışması ve çabası içindeyiz. Bize düşen görev neyse onu yerine getirmeye hazırız. Yeter ki esnafımızın işi iyi olsun halkımızın yüzü gülsün. Amacımız talep ve önerileri yerinde dinlemek. Ortak bir akılla sorunlarımızı çözmek ve çalışmalarımızı hemşerilerimiz ile paylaşmak. Esnaflarımız ilçemizin ve ülkemizin bel kemiğidir. Ülke ekonomimize değer katan, alın teriyle rızkını kazanan tüm esnaflarımızın bizler devletimizin, belediyemizin tüm imkânlarıyla yanındayız. Bu doğrultuda esnaf ziyaretlerimizi her daim sürdürüyoruz. Rabbim bu pandemi sürecinden bir an önce kurtulmamızı nasip eylesin” diye konuştu.

Bu haber 387 kez okundu.
Çermik - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.