Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu: “İlçemizi marka şehir yapacağız”

Çermik - 9 Kasım 2021 09:50 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeyi güzelleştirme ve geliştirme adına hiç durmadan çalıştıklarını söyledi.

Çalışma hastalığına kapıldıklarına değinen Karamehmetoğlu, “Çalışma yönünde asla düşük vitesle gitmiyoruz. Aksine tam gaz yolumuza devam ediyoruz. İlçemiz adına güzel olan ne varsa biz bunların peşindeyiz. Bir ekip olarak bu yola baş koyduk durmadan çalışmamız lazım. Çermik ilçemizi bir marka yapabilmemiz için belediye olarak elimizden geleni yapacağız bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz Çermikli vatandaşlarımızın sayesinde bu yerlere geldiysek bunun karşılığını hizmet olarak vermek boynumuzun borcudur” şeklinde konuştu.

“HALKA HİZMET ADINA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Halka hizmet için geceli gündüzlü çalışarak en iyi hizmeti vermenin kararlığını taşıdıklarını belirterek, Halktan sabırlı olmalarını ve planlanan çalışmaların hiç aksamadan tamamlanacağını söyledi.  Karamehmetoğlu belediyenin tüm birimleriyle koordineli bir şekilde çalıştıklarını, hemen hemen tüm mahallelerin sıkıntıları çözdüklerini ifade ederek,  kalan hizmetlerin tamamlanması için de kolları sıvadıklarını söyledi.

“GÜCÜMÜZÜ HALKTAN ALIYORUZ”

“Gücümüzü halktan alıyoruz” diyen Başkan Karamehmetoğlu, şunları söyledi: 

“Muhakkak ki başarıyı yakalamak, güzel şeylerin altına imza atmak ve kaliteyi yakalamak için eleştirilere kulak vermek ve de eleştirileri dikkate almak, hizmet kalitemizi arttırmak en büyük görevlerimizdendir. Ben ve meclis üyesi arkadaşlarım çıkar peşinde koşup kendi kişisel menfaatlerini halkın menfaatleri üzerinde tutmak isteyenlere asla prim vermedik ve bundan sonrada vermeyeceğimizi taahhüt ederim.  Biz bu göreve geldiğimiz zaman halkın ve hizmetin yanında olacağımızı taahhüt etmiştik. Dolayısı ile hizmet anlamında her zaman vatandaşlarımızın önerilerini önemsiyor ve hayata geçirmeye çalışıyoruz”

“HEDEFİMİZ YAŞANABİLİR BİR YERLEŞİM YERİ OLUŞTURMAK”

Karamehmetoğlu, belediye olarak amaçlarının yaşanılabilir, hizmetin ve çalışmanın yapıldığı bir yerleşim yeri yaratmak olduğunu dile getirdi. İlçe genelinde tüm sorunlara eşit mesafede yaklaşarak sorunlara kalıcı çözümler getirmek istediklerini ifade eden Başkan Karamehmetoğlu, “Gücümüzü halktan aldığımız için, halkımızın hizmetkarıyız. Halka hizmeti en güzel şekli ile yaparak onlara amaçladıkları bir ilçe yaratmayı amaçlıyoruz. Kendi imkanlarımız dahilinde halkın bizlere olan desteği ile çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bu yıl önümüze koyduğumuz ciddi çalışmalar ve yatırımlar var. Onları da önümüzdeki yılda tamamen bitireceğiz.” diye konuştu.

Bu haber 351 kez okundu.
Çermik - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.