28° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, yaptığı Hizmetlerle gönülleri birbirine bağlıyor

Çermik - 25 Ocak 2021 11:02 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin kırsal mahallelerinde yaptığı hizmetlerle gönülleri birbirine bağlıyor.

Yaptığı hizmetle halkın taktirini kazanan Çermik Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, İlçeye bağlı Karacaviran ve Leylek mahallelerinde  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  tarafından yapımı devam eden köprü çalışmasını ve Bayırbağı, Yeşilova, Yiğitler mahallelerindeki  menfez çalışmaları Kaymakam Ramazan Polat ve AK Parti İlçe Başkanı Hayrettin Kızılaslan ile birlikte yerinde inceledi.

Köprünün yapımı ile ilgili yüklenici firmadan bilgi aldıklarını belirten Başkan Karamehmetoğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle yapılan köprünün bölgedeki ulaşıma büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile birlikte  son günlerde etkili olan kış koşullarına rağmen kırsal yerleşim yerlerine yönelik alt yapı yenileme hizmetlerini sürdürüldüğünü ifade eden Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, “Karacaviran ve Leylek mahallelerinde  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  tarafından yapımı devam eden köprü çalışması, Bayırbağı, Yeşilova, Yiğitler mahallelerindeki  menfez çalışmalarının devam ettiğini, kırsal yerleşim yerlerine yapılan köprü,menfez ve yollarla vatandaşların sorunlarını çözmeye devam ediyoruz” dedi.

“BİZ HİZMETLERİMİZLE KONUŞURUZ”

Çermik ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yapılan hizmetlerle, ilçenin kronikleşen ve yıllardan beri çözülmeyen sorunları tek tek çözdüklerini belirten Başkan Şehmus Karamehmetoğlu, Vatandaşlardan memnuniyet ve teşekkür mesajları aldıklarını bununda kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Başkan Karamehmetoğlu, ilçeye yapılan hizmetlerde desteklerini bizlerden esirgemeyen sayın Valimize ilçem adına teşekkür ediyorum. Daha güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Bu haber 523 kez okundu.
Çermik - 11:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.