31° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu’ndan Kurban Bayramı mesajı

Çermik - 19 Temmuz 2021 17:56 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yayımladığı bir mesajla, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı. Temmuz ayı itibariyle pandemi kısıtlamalarının kaldırıldığını ve yeni bir normale adım attıklarını hatırlatan Başkan Karamehmetoğlu, normalleşme sürecinin başlamasıyla yaşanan zor günlerin ardından yaraları birlikte sardıklarını söyledi.

Mesajında dünyanın her yerindeki Müslümanlar için bağlılık, şükran ve hayırseverlik değerlerini tekrarlamak için önemli bir zaman olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, “Sevgi, nezaket ve dayanışma değerlerinin en üst düzeyde hissedildiği Kurban Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

“BAYRAMLAR BİRBİRİMİZDEN GÜÇ ALMAYA VESİLEDİR”

Başkan Şehmus Karamehmetoğlu mesajında, “Paylaşmanın, omuz omuza durmanın, ortak bir duyguda buluşmanın adı olan Kurban Bayramı’na ermiş bulunuyoruz. Dünyanın ve ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde bayramlar kavuşmaya, hasret gidermeye ve birbirimizden güç almaya vesile oluyor. Kurban Bayramı’nın insanlarımızın birbirine daha çok kulak verdiği, dargınlıkların ortadan kalktığı, huzurun ve bereketin bizlerle olduğu bir atmosfere yol açmasını yürekten temenni ediyorum” sözlerine de yer verdi.

Bu haber 278 kez okundu.
Çermik - 17:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.