16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu’ndan Maske ve Sosyal Mesafe Uyarısı

Çermik - 19 Nisan 2021 14:58 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu,  gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşları virüs salgınına karşı uyararak, özellikle maske ve sosyal mesafe kuralının çok önemli olduğunu söyledi.

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her gün ilçenin farklı noktalarına gerçekleştirdiği bölge ziyaretlerine hafta sonu da ara vermedi. Başkan Karamehmetoğlu,  vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

BİRAZ SABRETMEMİZ VE KURALLARA UYMAMIZ GEREKİYOR

Virüs salgınından tamamen kurtulmak için alınan tedbirlere bire bir uyulması gerektiğini ifade eden Başkan Karamehmetoğlu, “Sevdiklerimizle birlikte güzel günlerde buluşabilmek, caddelerde sokaklarda özgürce dolaşabilmek için bu aralar biraz sabretmemiz ve kurallara uymamız gerekiyor. Özellikle de maske ve sosyal mesafe kuralı çok önemli. Ben inanıyorum ki, devlet ve millet el ele vererek bu salgından kurtulacağız” dedi.

Bu haber 272 kez okundu.
Çermik - 14:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.