16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Kızılkaya, esnafı ziyaret etti

Bismil - 7 Aralık 2018 13:22 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Kızılkaya, seçim takviminin açıklandığı ilk günden itibaren ve öncesinde de seçim olacakmış gibi ziyaretlerini sürdürdüklerini ifade ederek, “Milletin yolundan çıkmayan ve millete hizmetten bıkmayan bir anlayışla durmak Yok, Yola Devam” dedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel seçimler nedeniyle siyasi partilerde oluşan haraketlilik tüm hızıyla sürüyor. Diyarbakır’da da AK Parti İl ve ilçe teşkilatları, İlçe belediye başkan adaylarının henüz açıklanmamasına rağmen ziyaret ve temaslarını sürdürüyor.

AK Parti Bismil İlçe Teşkilatı da seçim öncesi çalışmalarını sıklaştırdı. Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti. Göreve atandığı ilk günden itibaren parti çalışmalarını yürüten Kızılkaya, ziyaret ettiği esnaflarla ekonomik ve siyasal gelişmelerle ilgili istişarelerde bulundu. Esnafların, sorunlarını ve sıkıntılarını da dinleyen Kızılkaya, 31 Mart’ta yapılacak Yerel seçimler nedeniyle destek istedi.

Bismil’in artık AK Parti Belediyeciliği ile tanışması gerektiğine işaret eden Kızılkaya, “Bu konuda Bismilli hemşerilerimden destek bekliyoruz. AK Parti kazanırsa, Bismilimiz de kazanacaktır. Milletin yolundan çıkmayan ve millete hizmetten bıkmayan bir anlayışla durmak Yok Yola Devam” dedi.

Bu haber 1646 kez okundu.
Bismil - 13:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.