15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Koç, Başımızın tacı yaşlıları ziyaret etti

Diyarbakır - 25 Mart 2021 11:06 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla ilçenin yaşlı sakinlerini evlerinde ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Koç, beraberinde getirdiği hediyeleri takdim ederek, sıkıntı ve ihtiyaçlarını sordu.

 “BAŞIMIZIN TACI YAŞLILARIMIZI ZİYARET ETMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, “Yaşlılara Saygı Haftası”nda ilçedeki yaşlı vatandaşları ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Büyüklerimiz, gerek aile yaşantımızda, gerek toplumsal yaşantımızda daima el üstünde tutulmuş ve baş tacı edilmiş, dünümüz ve bugünümüz arasındaki en değerli köprüdür. Bizler de imkanlarımız doğrultusunda yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya, onlarla birlik ve beraberlik içerisinde olup hayat tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Bugün ziyaret ettiğim başımızın tacı yaşlılarımızın nazarında tüm yaşlılarımızın haftasını kutluyor, hepsine sağlık, sıhhat ve huzurlu bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Başkan Koç’un karşılarında gören yaşlı vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Koç’a teşekkür etti.

150 YAŞLI VATANDAŞA PİJAMA, HURÇ VE SECCADE TAKIMI

Bu arada, Kayapınar Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet yürüten ve bünyesinde kadınlara yönelik kursların verildiği Fırat-2 Bilgi evinde kursiyerler tarafından hazırlanan 150 adet Pijama, hurç ve seccade takımı ile tespih evlerinde ziyaret edilen yaşlı vatandaşlara dağıtıldı.

Bu haber 267 kez okundu.
Diyarbakır - 11:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.