28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Koç’tan Kontrollü sosyal hayat denetimi

Diyarbakır - 6 Ağustos 2020 11:44 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Ünal Koç, İçişleri Bakanlığı tarafından, 81 il Valiliğine gönderilen “Koronavirüs Denetimleri” konulu genelge üzerine ilçe merkezinde denetim gerçekleştirdi.

Başkan Koç, beraberindeki heyet ile birlikte ilçede korona virüs tedbirlerine yönelik yaptığı denetlemelerde özellikle vatandaşların yoğun alışverişte bulunduğu Alışveriş Merkezleri, market, şarküteri ile Semt pazarını denetleyerek, çalışanların ve vatandaşların sosyal mesafe kuralına uyulması yönünde bilgilendirme yaptı.

Yapılan denetimler ile ilgili konuşan Kaymakam ve Belediye Başkanı Ünal Koç, , İçişleri Bakanlığının genelgeleri ile önlemleri arttırdıklarını ifade ederek, “İçişleri Bakanlığımızın “Koronavirüs Denetimleri” genelgesiyle birlikte bugün en yoğun denetimlerimizi gerçekleştirdik. Belediye olarak, Koronavirüs salgının ilk çıktığı andan itibaren aldığımız tedbirlerimizi sürdürüyorduk.

Bugün ayrıca “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla bugüne kadarki en kapsamlı Kovid-19 denetimi gerçekleştirdik. Denetimlerimiz tüm hızla ve titizlikle sürdüreceğiz. Hem sosyal mesafenin korunması hem de vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken, sağlığının kontrol altında tutulması açısından alınan tüm tedbirleri uyguluyoruz. Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Bu noktada önlemlere hassasiyet gösteren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 619 kez okundu.
Diyarbakır - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.