Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Koç’un çocuk sevgisi…

Diyarbakır - 22 Mart 2021 14:57 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, gittiği her yerde gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Başkan Koç’u gören küçük yaştaki çocuklar ve öğrenciler hemen etrafına toplanıp sarılarak sevgilerini gösterirken Koç da onlara çeşitli hediyeler dağıtarak sevgisi gösteriyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, belediye başkanlığı görevine başladığı ilk günden bu yana özellikle gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Gittiği programlarda ve saha çalışmalarında Başkan Koç’un etrafında toplanan gençler ve çocuklar, Koç ile fotoğraf çektirerek sohbet ediyor.

Gençlerin ve çocukların bu ilgisinden bir hayli mutlu olan Başkan Koç, gerek makamında gerekse de esnaf ziyaretleri ve saha incelemeleri sırasında karşılaştığı çocuklarla tek tek ilgileniyor. Çocuklara sürekli çeşitli hediyeler dağıtan Koç, gençlerin ise isteklerini geri çevirmiyor.

Gün içerisindeki yoğun mesaisindeki en büyük enerji kaynağının gençler ve çocuklar olduğunu belirten Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Koç, “Bende bir babayım ve çocukları çok seviyorum. Gençler ve çocuklar benim en büyük enerji ve mutluluk kaynağım. Onlarla aramızda sıcak bir ilişki var. Beni bir Kaymakam ya da başkan olarak değil de bir ağabey gibi görüyorlar ve aramızda çok güzel diyaloglar geçiyor. Bu şehrin geleceği olan, pırıl pırıl gençlerimizin gözlerindeki ışıltı bana gelecek için umut veriyor. Onları sevindirmek, isteklerini yerine getirmek bana çok büyük mutluluk veriyor.” diye konuştu.

Bu haber 394 kez okundu.
Diyarbakır - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.