16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Lale, muhtarları iftar yemeğinde ağırladı

Diyarbakır - 15 Mayıs 2019 13:26 A A

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Hani Mahalle muhtarları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Hani Belediyesi Hizmet binası ve toplantı salonunda düzenlenen iftar yemeğine AK Partili Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Topkaya, Belediye Yazı İşleri müdürü Abdurrahman Dalkılıç, Mahalle Muhtarları, Belediye meclis üyeleri, kurum amirleri belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan ayının rahmet, bereket ve paylaşma ayı olduğunu kaydeden Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Ramazan ayının sevginin çoğaldığı, dostlukların pekiştiği, kardeşlik duygularının güçlendiği, zenginin fakiri düşündüğü bir ay olduğunu söyledi. Hanili vatandaşların Ramazan ayını bu manaya uygun yaşadığını kaydeden Başkan Lale, Ramazan ayında muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve belediye olarak hep birlikte ihtiyaç sahiplerinin daha fazla yanında olacaklarını ifade etti.

Muhtarlar ve belediyelerin bir yönetim ailesi olduğunu vurgulayan Başkan Lale, Hani ilçesinde belediye olarak iyi yapılacak ne varsa bunda herkesin payı olduğunu söyledi.

Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Bu vesile ile, muhtarlarla bir araya gelmekten mutluluk ve onur duyduklarını belirterek, mahalle muhtarlarının bulundukları bölgenin idare amiri görevini yürüttüklerini ve görevlerinin çok zor ve ağır olduğunu kaydetti.

Muhtarların, merkezi ve yerel yönetimlerin mahallelerdeki gözü ve kulağı olduklarını da belirten başkan Lale, yapacakları gayretli çalışmaları nedeniyle muhtarlara teşekkür etti.

Bu haber 1731 kez okundu.
Diyarbakır - 13:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.