22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Sayan, Ergani’de girmediği gönül bırakmadı!

Diyarbakır - 8 Aralık 2019 15:22 A A

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan, ilçe esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Sayan, Yarın seçim olacakmış gibi esnaflarımızı ve vatandaşlarımızın ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Ziyaretlerimizde bir sohbet havasında düşüncelerini dinliyoruz. Bu tür ziyaretler bizi de esnafımızı da çok memnun ediyor” diye konuştu.

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan, Ergani kent merkezindeki esnafları ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlemeyi sürdürüyor.

HÜKÜMETİN VE BÜYÜKŞEHİR’İN PROJELERİNİ ANLATIYOR

Gittiği her yerde esnaflar tarafından iyi bir şekilde karşılanan Sayan, AK Parti Hükümetinin ve Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar ve projelerle ilgili esnaf ve vatandaşlara bilgi veriyor.

Taziye ziyaretlerini de aksatmadan sürdüren Başkan Sayan, kendilerinin sürekli halkın içinde olduğunu belirterek, esnaflardan olumlu tepkiler aldıklarını söyledi.

ZİYARET ETMEDİĞİ EV VE İŞYERİ KALMADI

İlçe merkezi ve köylerde ziyaret etmediği ev bırakmayan, kapı kapı dolaşarak, hükümetin icraatlarını anlatan Başkan Sayan, vatandaşın en iyi hizmete layık olduğunu savundu.

“ESNAFIMIZLA DİYALOGUMUZU GELİŞTİRMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Esnafla diyalogu pekiştirmek adına yerinde ziyaretler gerçekleştirdiklerini dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Sayan, “Ergani’de girmedik gönül, çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz bu destur ile ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Ziyaret ettiğimiz her esnaf ve vatandaşımızdan sorun ve taleplerini dinliyoruz. Bu sorunları ve talepleri ilgili kurumlarımıza aktarıyoruz. Biz siyasetçilerin asıl amacı vatandaşın sorunlarına çözüm bulmaktır. Bu konuda ziyaretlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz, sürdürmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

“HER ŞEY VATANDAŞIN YAŞAMINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN”

Bugün ve her zaman olduğu gibi esnafların ve hemşerilerinin derdini ve taleplerini dinlemeye devam ettiklerine işaret eden İlçe Başkanı Sayan, “Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için bütün kurumlar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ürettiği projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Diyarbakır’ı ve Ergani’yi yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturdu” dedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1234 kez okundu.
Diyarbakır - 15:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.