32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Ünal’dan Çat-kapı ziyaretleri

Diyarbakır - 16 Kasım 2020 11:29 A A

Göreve geldiği günden itibaren ‘Gönül Belediyeciliği’ ilkesiyle hareket eden ve toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelmeye özen gösteren Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, çat kapı ziyaretleriyle vatandaşların evlerine misafir oluyor.

Dün akşam saatlerinde Huzurevleri semtinde oturan vatandaşlara Meclis üyeleriyle birlikte çatkapı ziyaretlerinde bulunan Kaymakam ve Belediye Başkanı Koç, ev sahipleri tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılandı. Sıcak bir atmosferde geçen ziyarette, Başkan Koç, evin çocuklarına çeşitli hediyeler verdi.

“DERTLERİNE KULAK VEREREK, ONLARLA BİRLİKTE DERTLENİYOR”

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde hane sahiplerinin sıkıntı ve dertlerine kulak vererek onlarla birlikte dertlenen, aynı şekilde sevinç ve mutluluklarına da ortak olan Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, “Bizler vatandaşlarımızın en iyi şekilde, en kaliteli hizmetleri alabilmeleri için göreve geldiğimiz ilk günden beri dur durak bilmeden ilk günkü aşkla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hayatın her anında bir arada olduğumuz hemşerilerimizin dua ve destekleriyle yolumuza devam ediyoruz. Hizmetlerimizi yaparken istişare kültürünü diri ve canlı tutmaya özen gösteriyoruz. Geleceğe yönelik yatırımlarımız ve projelerimiz hakkında vatandaşlarımıza bilgiler paylaşarak, onların önerilerini dinliyoruz. Sıcak, samimi ve güzel sohbetlerimizden çıkardığımız notlarla Kayapınar’ı el birliğiyle büyütmeye devam ediyoruz” dedi.

“KLASİK BELEDİYECİLİĞİN HARİCİNDE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLKESİYLE HAREKET EDİYORUZ”

Başkan Koç; Klasik belediyecilik hizmetlerimizin haricinde ‘Gönül Belediyeciliği’ ilkesiyle hareket ederek vatandaşların gönül dünyalarında yer alabilmek adına gerek mahalle gerekse de ev ziyaretleriyle vatandaşlarımızın talep ve isteklerine anında yanıt verdiklerini ifade ederek, “Bu tür ziyaretlerle hanelerine misafir olduğumuz hemşerilerimizin samimiyetlerine ve hikayelerine ortak oluyoruz. Hasta, engelli ve ihtiyaç sahipleri olan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek taleplerini birinci ağızdan dinleyip yerinde çözümler üretiyoruz. Vatandaşımızın iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu haber 621 kez okundu.
Diyarbakır - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.