28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan V. Koç, Belediye personelleriyle bir araya geldi

Diyarbakır - 14 Şubat 2021 14:32 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, hafta sonu kısıtlamasında Belediyeye bağlı Makine İkmal Şantiyesine giderek, vatandaşlar için gece gündüz demeden alın teri ile hizmet eden personellerle bir araya geldi.

Belediye Başkan Yardımcısı Cihad Kayhan ve Fen İşleri, Park ve Bahçeler, İmar, Temizlik İşleri Müdürlerinin de yer aldığı ziyarette, Kaymakam ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, İlçe genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

“Sizler bizim sahadaki temsilcilerimizsiniz” diyen Başkan v. Koç, “Bu nedenle her birinize çok önemli görevler düşüyor. Sorunların belediyemize aktarılarak en kısa zamanda çözülmesinde önemli katkılarınız var” diye konuştu.

Kayapınar’ın 34 mahallesinin tamamına hizmet götürdüklerini ifade eden Koç, “Belediyemizin tüm birimlerinde disiplinli bir şekilde özveriyle çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Kayapınar nüfus olarak büyük bir ilçe. Kentimizin gelişmesi, örnek teşkil etmesi ve sorunların en hızlı şekilde çözüme ulaşması için hepimizin sorumluluk alması gerekiyor. Bu görevi her birinizin layığıyla yerine getireceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan V. Koç, incelemelerinin ardından şantiyeden ayrıldı.

Bu haber 594 kez okundu.
Diyarbakır - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.