23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan V. Koç esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakır - 20 Temmuz 2020 14:24 A A

Aralık 2018 yılında Kayapınar Kaymakamlığına atanan ve aynı zamanda Kayapınar Belediye Başkan V. görevini de yürüten Ünal Koç, Esnaf ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor. Yaptığı ziyaretlerle esnaf ve vatandaşlar arasında sıcak bir muhabbet bağı oluşturan Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, her kesimden vatandaşa hizmeti götürüyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, esnaf ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. 2 yıla yakın bir zamandır Kayapınar Kaymakamlığını ve sonrasında Belediye Başkan V. görevini büyük bir özveri ile yürüten Koç, esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu ilçe sınırları içerisindeki esnafları ziyaret eden Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç, esnaflardan belediye hizmetleri ile ilgili olumlu tepkiler aldı.

Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan V. Koç, ziyaretlerden oldukça memnun ayrıldı.

Ziyarette yoğun ilgi gören Başkan V. Koç’un vatandaşlarla yaşadığı sıcak iletişimle öne çıkıyor. Hafta içi hafta sonu demeden esnaf ziyaretleri yapan, vatandaşları makamında ağırlayan Başkan V. Koç, farklı projelerle vatandaşa en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyor.

Başkan V. Koç, sorunları dikkatlice dinleyip hemen devreye soktuğu çözümlerle dikkat çekerken, bazı sorunların çözümü için de öneri ve görüşleri dikkate alarak istişarelerde bulunuyor.

“Vatandaşlarımızın gönlünü kazandığımız gibi yapılacak hizmetler için de aynı zamanda istişarelerde bulunuyoruz” diyen Koç, Devletin imkanlarını vatandaşlar için kullanmaya devam ettiklerini söyledi.

Bu haber 602 kez okundu.
Diyarbakır - 14:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.