27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan V. Koç, Karla Mücadele Ekiplerini denetledi

Diyarbakır - 19 Ocak 2021 16:40 A A

Diyarbakır’ı bu sabah saatlerinde etkisi altına alan kar yağışıyla beraber teyakkuza geçen Kayapınar Belediyesi Karla mücadele ekipleri, İlçe merkezinde etkili olan kar ve buzlanmalara karşı, günün ilk saatlerinde itibaren tuzlama ve kar küreme çalışması yürüttü.

Tuzlama ve yol açma çalışmaları yapan belediye ekiplerini yalnız bırakmayan Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, verdikleri bu zorlu mücadelede ekiplere moral ziyaretleri gerçekleştirerek kendilerine teşekkür etti.

Kar yağışının ve soğuk havanın Kayapınar’da hayatı olumsuz etkilememesi için titiz bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan V. Koç, “Ekiplerimiz kar yağışıyla birlikte mücadele ettiler ve her türlü olumsuzluğa karşı hazır bulunmaya devam ediyorlar. Komşularımızın kar yağışından etkilenmemesi, herhangi bir sıkıntı yaşamaması için büyük bir gayret ve özveri ile gece gündüz kesintisiz çalışan kahramanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı mesai arkadaşlarımız görevlerinin başında” ifadelerini kullandı.

Bu haber 476 kez okundu.
Diyarbakır - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.