22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan V. Koç, Kayapınarlıların bayramını kutladı

Diyarbakır - 31 Temmuz 2020 19:26 A A

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Kurban Bayramını Kayapınarlı vatandaşların evlerinde kutladı.  İlçe merkezindeki evlere bayram ziyareti gerçekleştiren Başkan V. Koç, daha sonra beraberindeki heyet ile Jandarma Komutanlığını ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, görev başındaki jandarma ve polis memurlarının bayramın kutladı. Ardından 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda vatandaşların bayramını da kutlayan Başkan V. Koç, çeşitli hediyeler verdi.

Görevi boyunca sık sık esnaf ziyaretleri gerçekleştiren ve vatandaş odaklı hizmetlerle sosyal belediyeciliği önemseyen Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç, Kurban Bayramı’nın ilk günü bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan V. Koç, beraberinde Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Soner Bozan ve Kayapınar İlçe Emniyet Müdürü Ömer Öcalan ile birlikte İlçe merkezindeki evlere bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Vatandaşlar tarafından büyük bir samimiyet ve içtenlikle karşılanan Başkan V. Koç ve heyeti, ailelere beraberinde getirdikleri hediyeleri takdim etti.

JANDARMA KOMUTANLIĞINA ZİYARET

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Koç, ev ziyaretlerinin ardından Kayapınar İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Burada görev başındaki askerlerin Kurban Bayramını kutlayarak, hediye veren Başkan V. Koç ve beraberindekiler daha sonra sırasıyla Şehit Polis Memuru Alişan Polis Merkezi ile Huzur Polis Merkezi’ni ziyaret etti.

POLİS MERKEZLERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Görevi başındaki polis memurlarının bayramlarını kutlayan Başkan V. Koç, çeşitli hediyeler taktim ederek, onları unutmadığını gösterdi.

VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Polis ve Jandarma ekiplerine yönelik bayram ziyaretlerini sonlandıran Başkan V. Koç, 15 Temmuz Şehitleri Parkı’na geçti. Parkta karşılaştığı gençlerin, yaşlı ve çocukların bayramını kutlayan Koç, çeşitli hediyeler verdi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen bayram kutlaması hatıra resimlerle sona erdi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1172 kez okundu.
Diyarbakır - 19:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.