31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Yağmur’dan sağlık çalışanlarına ziyaret

Bismil - 15 Mart 2021 16:05 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, eşi Selda Yağmur ve yönetim kurulu üyeleriyle ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hastanede ziyaret ettiği sağlık çalışanlarına gül dağıttı.

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgın sürecinde ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarını unutmadı. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bismil Devlet Hastanesi’ne giden Başkan Yağmur, Bismil Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Uz. Dr. Abdurrahim Savcı’yı ziyaret etti.

Başkan Yağmur, eşi ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hastanede görev yapan sağlık personellerine gül dağıtarak, günlerini kutladı.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Yağmur, Doktorların pandemi sürecinde destan yazdığını dile getiren ve her zaman sağlık çalışanlarının yanında oldukları mesajını vererek, “Bütün doktorlara her zaman minnettarız. Allah bize hekime bırakmasın. Bu pandemi felaketinde doktorların önemi ortaya çıktı. Bir yılda büyük bir destan yazdılar. Bunların gayretlerini, fedakarlıklarını tarih yazacak. Bunlar 1 yılda bu ateşin içerisinde gece gündüz demeden insanımızın önünde kendini feda etmişlerdir. Allah başımızdan eksik etmesin. Sağlık camiasının tıp bayramlarını canı gönülden kutluyorum. Allah yardımcıları olsun. Her şey gönüllerince olsun. Her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındayız” dedi.

Bu haber 933 kez okundu.
Bismil - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.