Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bayan Futsal Takımı Sur’un gururu oldu

Diyarbakır - 23 Kasım 2019 22:00 A A

Türkiye Öğretmenler Kupası müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Sur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan Bayan Futsal Takımı, ödülünü Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan aldı. Aldıkları ödül ile Sur ilçesinin gururu olan Futsal takımının sevinci görülmeye değerdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü de takım oyuncularını kutladı.

Sur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kurulan Bayan Futsal takımı, geçen gün yapılan müsabakalarda Bölge birincisi olarak Diyarbakır’ı temsilen Ankara’da yapılan yarışmada da Türkiye üçüncüsü oldu.

Sur Bayan Futsal Takımı ödülünü, Beştepe Kampüsü Spor Salonu’nda düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası Ödül Töreni’nde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un elinden aldı.

Kupa seremonisi sırasında Milli Eğitim Bakanı Selçuk ile özçekim yapan Sur Bayan Futsal Takımı oyuncularının mutluluğu görülmeye değerdi.

Bu haber 1315 kez okundu.
Diyarbakır - 22:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.