-4° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bayan Güzeloğlu, ADEM Koordinatörleri İle bir araya geldi

Diyarbakır - 25 Kasım 2019 14:13 A A

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Diyarbakır ÂDEM Koordinatörleri ile 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

ADEM Koordinatörü Nezihe Kent ve Sosyal yardımlaşma İl Müdürü Ramazan Çetinyamaç tarafından karşılanan Ayşe Güzeloğlu, Kahvaltı programı öncesi bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, katılımcıları görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Güzeloğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenler gününü tebrik etti. Çok yoğun bir çalışma temposu geçirdiklerini ve geçirmeye de devam ettiklerini ifade eden Ayşe Güzeloğlu, ‘Bir teşekkür, bir beraberlik olsun istedim. Hepinize ayrı ayrı emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sevdiklerinizle güzel günler diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı sevgiyle kucaklıyorum, diğer eğitmen olan arkadaşlarıma da sevgi ve selamlarımı iletirseniz çok memnun olurum’ dedi.

Konuşmanın sonrasında kahvaltı programına geçildi. Katılan tüm eğitmenlere günün anısı dolayısıyla rozet ve çiçek takdim edildi.

Kahvaltı programı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 599 kez okundu.
Diyarbakır - 14:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.