36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Belediye Başkanı Koç, miniklerin sevinçlerine ortak oldu

Diyarbakır - 31 Mart 2021 16:09 A A

Kayapınar Belediyesi bünyesinde faaliyet yürüten Zarokistan Kreş ve Gündüz Bakım Evi tarafından 1. Geleneksel Bahar şenlikleri düzenlendi. Şenliğe katılarak çocukların coşkusuna ve eğlencelerine ortak olan Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç, “Çocuklarımızı böyle gördükçe Ülkemizin geleceği adına umutlu ve mutlu oluyoruz” dedi.

Kayapınar Belediyesi’ne bağlı eğitim faaliyetleri sürdüren Zarokistan Kreş ve Gündüz Bakım evi tarafından Geleneksel Bahar Şenlikleri düzenlendi.  Kreşin bahçesinde düzenlenen etkinliklerde, minikler müzik eşliğinde sıra gecesi ve halk oyunları ile sahne gösterilerine katılarak eğlendi.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ünal Koç da, düzenlenen etkinliğe katılarak, miniklerin coşkusuna ve sevincine ortak oldu.

Gösterilerin ardından minikleri hitap eden Başkan Koç, Çocukları böyle gördükçe Ülkenin geleceği adına daha umutlu ve mutlu olduklarının altını çizerek, “Hepinizi tebrik ediyorum. Çok güzel bir gösteri hazırlamışsınız. Öğretmenlerinizi de tebrik ediyorum. Büyüklerden çok daha güzel bir gösteri yaptınız. Sizleri böyle gördükçe ülkemizin geleceği adına umutlu ve mutlu oluyoruz. Gerçekten çok pırıl pırıl çocuklarsınız. Bu etkinlikler çok poşumuza gitti. Siz etkinlik yaptıkça biz de her zaman yanınızda olacağız. Belediye olarak yanınızda olacağız, sizleri hep destekleyeceğiz. Hocalarımızı ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Çok güzel bir etkinlik olmuş. Hayırlı ve uğurlu olsun. Ama çocuklardan maskelerini çıkarmamalarını istiyoruz. Ailelerimizi bu konuda ikaz ediyoruz. Hassas oluyoruz” diye konuştu.

Bu haber 500 kez okundu.
Diyarbakır - 16:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.