Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Uslu’dan Vali Karaloğlu’na ziyaret

Diyarbakır - 7 Temmuz 2020 09:31 A A

Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti. Vali Karaloğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunan Uslu, başarılar diledi.

Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı genelgesiyle Diyarbakır Valiliğine atanan Münir Karaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Levent Uslu da Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Beraberinde Danışmanı Tarkan Zengin, BEM BİR-SEN Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Zeki Yağmur ve Başkan Yardımcısı Hasan Ayata’nın da bulunduğu ziyarette Genel Başkan Uslu, Vali Karaloğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Vali Karaloğlu’na yeni görevinde başarılar da dileyen Uslu, Diyarbakır’ın en iyi şekilde yönetileceğinden şüphesi olmadığının altını çizdi.

Ziyaret koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 592 kez okundu.
Diyarbakır - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.