15° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Berat Kandili’nde engelli çocukları olan ailenin yüzünü güldürdü

Bağlar - 28 Mart 2021 15:06 A A

Eşi Dürdane Beyoğlu ile beraber iki çocukları engelli olan Seyyar ailesini ziyaret eden Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ,nakdi ve aynı desteğin yanı sıra hasta olan engelli çocuğun tedavisi için ilgili kurumlar üzerinden yardımcı olma sözü de vererek Berat Kandilinde ailenin yüzünü güldürdü.

Fatih ve 5 Nisan mahallelerinde ziyaret ettiği vatandaşların kandilini tebrik ederek dualarını alan Başkan Beyoğlu, 9 çocuklu bir aileye de gıda ve nakdi destek sağladı, kendisini bekleyen çocuklarla resim çekti.

BERAT KANDİLİ’Nİ VATANDAŞLARIN ARASINDA GEÇİRDİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, hafta sonunu vatandaşların arasında geçirdi. İhtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlayarak çeşitli konulardaki sorun ve taleplerini çözüme kavuşturdu.

AİLENİN İKİ ÇOCUĞU ENGELLİ VE HASTA

Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Seyar ailesinin çocuklarından 2’si engelli. Tek gözlü ve tek odalı evde yaşayan aileyi ziyaret ederek çocukların sağlık durumu hakkında bilgi alan Başkan Beyoğlu,çalışanı olmayan aileye ayni ve nakdi destek sağlayarak hasta olan engelli küçük yaştaki çocuğun tedavi olması için sağlık kuruluşları üzerinden destek olma sözü vererek aileyi sevindirdi.

9 ÇOCUKLU AİLEYE DESTEK OLDU

5 Nisan Mahallesi’nde 9 çocuklu bir aileyi de ziyaret eden Beyoğlu, babanın rahatsız olması nedeniyle çalışamadığı aileye ayni ve nakdi destek sağlayarak kalıcı gelir için de ilgili sosyal kuruluşlar aracılığı ile gerekli çabayı göstereceğini ifade ederek zor durumdaki ailenin duasını aldı.

BAHAR HAZIRLIĞI YAPAN KADINLARLA NEŞELİ SOHBET

Mahalle ziyareti sırasında Beyoğlu ile vatandaşlar arasında ilgi çekici sohbetler ve diyaloglar yaşandı. Evlerin balkonlarında bahar hazırlığı yapan kadınlarla neşeli bir sohbet gerçekleştiren Beyoğlu, “Mart ayı yine sürprizini yaptı.Bahar hazırlığı biraz erken olmadı mı ?”  diye takıldı. Beyoğlu, günün sonunda kendisini bekleyen çocuklarla resim çekerek renkli görüntülere sahne olan mahalle  ziyaretlerini tamamladı.

Bu haber 305 kez okundu.
Bağlar - 15:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.