33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beşikçi: “Vatandaşlarımızla birlikte hareket ediyoruz”

Diyarbakır - 14 Temmuz 2021 14:12 A A

Diyarbakır merkez Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Murat Beşikci, vatandaş buluşmaları ve köy ziyaretleri kapsamında Yenişehir ilçesine bağlı Çakmak Mahallesini ziyaret etti. Çakmak Mahallesi Muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Beşikci, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları dinleyerek  çözümü noktasında vatandaşlarla birlikte hareket edeceklerini söyledi.

Göreve geldiği günden buyana ilçede bulunan tüm vatandaşlarla bir araya gelmek için sürekli vatandaş buluşmaları gerçekleştiren Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Yenişehir ilçesinde yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

VATANDAŞIN TALEBİ BAŞ GÖZ ÜSTÜNE

Geçtiğimiz hafta Çakmak Mahallesine yapmış olduğu ziyarette vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda mahalle yollarına yapılan parke çalışmalarını vatandaşlarla inceleyen Başkan Beşikci, köylerin alt yapı sorunları, içme suyu sorunları, eğitim-öğretimde yaşanan aksaklıklar, sağlıkla ilgili talepler ve vakıf yardımları hakkında bizlerden talep ettikleri istekler her zaman baş göz üstüne’’ dedi.

DEVLET MİLLET KAYNAŞMASI

İlçeye bağlı tüm mahallelerde  yol genişletme çalışmaları, asfaltlama çalışmaları ve beton parke çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü anlatan Başkan Beşikci, Devlet-Millet kaynaşmasına örnek olacak şekilde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın  katılımı ile verimli ve hızlı çalışmaların ortaya çıktığını belirterek, “Yapılan hizmetlerle ortaya çıkan bu faaliyetlerimiz siz kıymetli vatandaşlarımız ve muhtarlarımızın uyumlu bir şekilde çalışmasıyla ortaya çıkmaktadır. Vatandaşlarımızla birlikte hizmetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz’’ şeklinde konuştu.

Yapılan incelemenin ardından Çakmak Mahallesi Muhtarı Askeri Demir, Başkan Beşikci’ye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 343 kez okundu.
Diyarbakır - 14:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.