19° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beşikci: ‘Yenişehir’i birlikte yönetiyoruz’

Diyarbakır - 5 Şubat 2021 15:46 A A

Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı ve  Belediye Başkanı Murat Beşikci, Yehişehir ilçesine bağlı Feritköşk ve Üçkuyu mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve ilçede yürütülen çalışmaları yerinde incelemek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikci, Feritköşk Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Şentürk  ile Üçkuyu Mahalle muhtarı Şükrü Demirel’i ziyaret ederek mahallelerde yürütülen çalışmalarla ilgili talep ve önerilerini dinledi.

Mahalle Muhtarları ile yapılan görüşmenin ardından Başkan Beşikci ve beraberindeki Daire Müdürleri daha sonra ilçede yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Feritköşk Mahallesinde oturan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılan Başkan Beşikci Yenişehir ilçesini vatandaşlarla  birlikte yönettiklerini belirterek, “Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin ışığında yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaları vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleştirirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine vatandaşlarımızın görüşlerini alarak yapıyoruz. Mahalle mahalle gezmemizin faydası budur. İnsanlarımızla hem yakın temas halinde oluyoruz; hem de mahalledeki eksikleri daha net görmüş oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Feritköşk mahalle Muhtarı Mehmet Ali Şentürk, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Murat Beşikçi’ye mahallelerine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mahallemizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini onların ağzından dinlediğiniz için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Bu haber 439 kez okundu.
Diyarbakır - 15:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.