26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beyoğlu, Anne ve babası tutuklu olan çocuklara sahip çıktı

Bağlar - 8 Şubat 2021 10:37 A A

Adli bir suçtan dolayı eşiyle birlikte tutuklu olan C.S, çocuklarının mağdur olduğunu dile getirerek mektupla Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’ndan destek istedi. Bu talebe kayıtsız kalmayan Beyoğlu, tek başlarına yaşama tutunmaya çalışan çocukları ziyaret ederek ihtiyaçlarını karşıladı, uzaktan eğitimden yararlanmaları için tablet bilgisayar hediye etti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, anne ve babaları adlı bir suçtan dolayı cezaevinde olan çocuklara sahip çıkarak bir kez daha gönülleri fethetti.

Tutuklu bulunduğu cezaevinden kendisine mektup yazarak dışarıda kimsesiz şekilde zor koşullarda ayakta kalmaya çalışan çocukları için destek talep eden C.S’nin çağrısına anlamlı bir cevap veren Beyoğlu, 4 kardeşten oluşan aileyi ziyaret etti.

ZİYARET SIRASINDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Baba, mektubunda Beyoğlu’nun ihtiyaç sahibi ailelere karşı gösterdiği hassasiyeti yakından takip ettiğini ve bundan esinlenerek destek istediğini yazıyordu.

KİMSESİZ ÇOCUKLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILADI

Mektubu okurken oldukça hüzünlenen Beyoğlu, çocuklara imkanlar çerçevesinde destek vereceklerinin altını çizerek nakdi ve gıda ihtiyaçlarını karşıladı, eğitimlerini aksatmamaları için de tablet bilgisayar hediye etti. Başkan Beyoğlu, çocuklara kalıcı gıda ve sosyal yardım desteği sağlanması için de ne gerekiyorsa yapacaklarını kaydetti.

UZATILAN İNSANİ EL İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Beyoğlu, hayatın imtihanlarla dolu olduğunu ifade ederek, çocuklardan sabır ve azimle hayata tutunmaya devam etmelerini istedi. Beyoğlu’nu büyük bir ilgi ile karşılayıp uğurlayan kardeşler, kendilerine uzatılan insani ve vicdani elden duydukları memnuniyeti aktararak teşekkür etti.

Bu haber 344 kez okundu.
Bağlar - 10:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.