33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beyoğlu, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kahve ikram etti

Bağlar - 16 Temmuz 2021 11:13 A A

Bağlar Belediyesi, FETÖ’cüler tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen hain darbe girişiminin milletin iradesiyle bastırılmasının yıldönümünde Kurşunlu Camii çevresinde düzenlenen Demokrasi Ve Milli Birlik Günü etkinliklerinde iki ayrı stand açarak vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulundu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, etkinliklere katılan davetlilere ve vatandaşlara kendi eliyle kahve ikram etti.

Diyarbakır yöresine ait kahve çeşitlerini hazırlayıp ikram eden Başkan Beyoğlu ile protokol mensupları ve vatandaşlar arasında samimi diyaloglar yaşandı. Beyoğlu, kahve ikramında bulunduğu Vali Münir Karaloğlu ile bir süre sohbet etti. Başkan Beyoğlu, günün anısına düzenlenen yürüyüş ve resim sergisinin açılışına da katıldı. Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Beyoğlu, standları ziyaret eden vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

Bu haber 294 kez okundu.
Bağlar - 11:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.