36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beyoğlu: “Koronavirüsü yenmek bizim elimizde”

Bağlar - 11 Ağustos 2020 12:41 A A

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatı ile ikinci kez gerçekleşen geniş katılımlı pandemi süreci denetimlerine katıldı. Beyoğlu, “Tedbirlerimizi alırsak koronavirüsü yeneriz” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatı ile 81 il’de ikinci kez gerçekleşen genişletilmiş Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) denetimleri kapsamında esnafa ve vatandaşlara yönelik uyarılarda bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, sokak sokak ziyaretler gerçekleştirerek uyarılarda bulundu.

Maske, temizlik ve sosyal mesafe gibi can alıcı önlemlere uyan vatandaşlara teşekkür eden Beyoğlu, kurallara uymayanlara uyarılarda bulundu.

“BU ÜÇ KURALI HAYATIMIZA DÂHİL EDELİM “

Maske kullanan çocukları ve kadınların duyarlı davranışını maske kullanmayan vatandaşlara örnek gösteren Beyoğlu, “Sorun küresel, mücadelemiz ulusal diyerek bugüne kadar cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başarıyla sürdürdüğümüz mücadeleyi nihayete erdirmek elbette rabbimizin takdiri ve inayetine bağlı ama vatandaş olarak sorumluluğumuz çok daha fazla.

Maske, sosyal mesafe ve temizlik gibi üç temel alışkanlığı hayatımızın değişmezleri haline getirelim. Koronavirüs tehlikeli olabilir ama alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir” ifadelerini kullandı.

Bu haber 515 kez okundu.
Bağlar - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.