Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beyoğlu’ndan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu’ya ziyaret

Bağlar - 25 Mart 2021 15:58 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ankara’da Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yaşar Topçu’yu ziyaret etti. Topçu ve Beyoğlu, ülkenin birlik ve beraberliği adına önemli mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu, “Bizi ayırmalarına asla fırsat vermeyeceğiz. Oynanan oyunun farkındayız. Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenerek oyunu bozacağız ” ifadelerini kullandı.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu’ya, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde nezaket ziyaretinde bulundu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Topçu, birlik ve kardeşlik mesajı verdi.

“BİZİ BÖLEMEYECEKLER”

Türkiye’ye yönelik sistematik saldırıların olduğunu belirten Topçu, “Cumhurbaşkanımızın yanında durmak, milletimizin istiklali ve istikbali için tek devletin, tek bayrağın, tek milletin ve tek vatanın yanında durmak demektir. Dün her türlü enstrümanları ile dedelerimizin üzerine gelenlerin torunları, bu günde aynı şekilde bizim üzerimize geliyorlar. Kürt kardeşlerimizin temsilcisi oldukları iddiasında olan bölücü örgütler ve güdümlü sözde siyasetçiler, Papalı pullar bastırıp, onların verdiği silahlarla bin yıllık kardeşliğe kurşun sıkarken, İsrail’e ve ABD’ye methiyeler düzmeyi de ihmal etmiyorlar. Kürt’ü, Arap’ı, Alevi’si, Sünni’si ile ay yıldızlı al bayrak altında dünya durdukça birlikte yaşama kararlılığında olan Türk milletin bütün evlatları, mazlumların son umudu Türkiye’nin payidar kalması için en son ocağın sönmesine asla fırsat vermeyecek. Bağlar Belediye Başkanımız kardeşim Hüseyin Beyoğlu Bey ne kadar Kürt’se ben de o kadar Kürt’üm. Ben ne kadar Türk isem, o da o kadar Türk’tür. Bizi asla birbirimizden ayıramayacaklar; vatanımızı bölüp, ezanımızı susturup, bayrağımızı indirip, devletimizi yıkamayacaklar” ifadelerini kullandı. 

BEYOĞLU: “CUMHURBAŞKANIMIZIN ETRAFINDA KENETLENECEĞİZ “

 Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, oynanan oyunun farkında olduklarını dile getirerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu mücadelede yalnız olmadığını söyledi. Beyoğlu, “İhanet odaklarına ve emperyalizmin kirli emel ve ittifaklarına karşı mazlumların yanında yer alarak dik duruş sergileyen Cumhurbaşkanımızı saf dışı bırakıp Türkiye’mizi çökertmek isteyenler, bu amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Aziz milletimiz ve bizler her şeyin farkındayız. Onlar saldırdıkça bizler daha çok kenetlenecek daha çok çalışacak, tam bağımsız güçlü ve refah içindeki bir Türkiye’yi gelecek nesillerimize bırakacağız inşallah.” şeklinde konuştu.

Bu haber 897 kez okundu.
Bağlar - 15:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.