12° Parçalı bulutlu
  • EURO 7.19
  • DOLAR 6.45

Beyoğlu’ndan, Ensarioğlu’na ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Diyarbakır - 21 Şubat 2020 20:38 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanlığına seçilen Nurhak Ensarioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, geçtiğimiz günlerde yapılan seçim sonrası Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanlığına seçilen Nurhak Ensarioğlu’nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, Nurhak Ensarioğlu’nun, uzun süreden beri Sağlık-Sen İl Başkanlığı görevini de başarıyla yürüttüğünü belirten Hüseyin Beyoğlu, şunları söyledi: “Nurhak Bey, hepimizin yakından tanıdığı, gayretli, çalışkan ve özveriyle işini yapan değerli bir arkadaşımızdır. Kendisiyle uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız var. Sağlık çalışanlarının daha iyi hizmetler sunmaları ve ayrıca sağlık çalışanlarının sorunlarının kalıcı ve köklü çözümlere kavuşabilmesi noktasında, bugüne kadar gösterdiği gayretleri, hepimiz takdir ediyoruz. Adanmışlık ruhuyla çıktığı bu kutlu yolculukta, hak, hukuk ve adalet çerçevesinde görevini en üst düzeyde yapmaya çalışan bir görev adamıdır. Kendisi ve yönetimini bu vesileyle tebrik ediyor, Memur-Sen İl Başkanlığı görevinde başarılar’ diliyorum’.

“BAŞKAN BEYOĞLU, BAĞLAR HALKININ TEVECCÜHÜNÜ KAZANDI”

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı Nurhak Ensarioğlu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi: ‘Bağlar Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Beyoğlu, göreve geleli daha bir yıl bile olmamasına rağmen, Bağlar halkının teveccühünü kazandı. Göreve başlar başlamaz kolları sıvayarak, Bağlar İlçemizi bir uçtan diğer uca gezerek, yapılacak işleri ve projeleri belirleyip, periyodik olarak hepsini birer birer gerçekleştirmekte. Mukaddes kentimizin bağrından çıkan böylesi hizmet ehli insanları her zaman takdir ediyoruz.

“KAPISINI VE GÖNLÜNÜ VATANDAŞA AÇMIŞ BİRİSİ”

Bunun yanı sıra, sıcak ve samimi tavırları, sergilediği devlet adamı duruşunun yanısıra, kapısını ve gönlünü vatandaşlara açmış birisi. Anahtar teslimi ve çözüm odaklı çalışmaları, hem Bağlar halkını, hem bütün Diyarbakır halkını memnun ediyor. Vatandaşları evinde ziyaret edip sılai rahimde bulunan, mağdur ailelere yardım gönderen, spora ve sporcuya destek veren, park ve bahçelere yaptığı çalışmalarla, İlçenin çehresini değiştiren Sayın Hüseyin Beyoğlu ve bütün personelleri, sokak ve caddelerde yapılan titiz çalışmalarla, pırıl pırıl bir hale getirdiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Bu haber 481 kez okundu.
Diyarbakır - 20:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.