16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Beyoğlu’ndan kelebek hastası minik kardeşlere anlamlı destek

Bağlar - 3 Kasım 2019 13:35 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kelebek hastalığı tedavisi gören İrem ve Sümeyye Taban kardeşleri Ergani’deki evlerinde ziyaret ederek genç oda takımı ve oyuncak hediye etti.

Çocuklarının anne karnında bu hastalığa yakalandığını belirten anne Birgül Taban, “Başkanımız çocuklarımızı mutlu etti, yüzlerini güldürdü. Allah da onu mutlu etsin” diyerek Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

KELEBEK HASTASI ÇOCUKLARA MORAL DESTEĞİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kelebek hastalığı tedavisi gören minik kardeşlerin yüzünü güldürdü. Daha önce kendisine ulaşarak çocuklarının bu hastalıktan dolayı zor günler geçirdiğini dile getiren Taban ailesine ziyaret sözü veren Beyoğlu, doğuştan kelebek hastası olan 7 yaşındaki İrem ve 5 yaşındaki Sümeyye Taban kardeşleri güzel bir sürprizle ziyaret etti.

Eşi Dürdane Beyoğlu, Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Akar ve Ak Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan ile birlikte Ergani’de Taban ailesini ziyaret eden Başkan Beyoğlu, hasta olan İrem ve Sümeyye için genç odası takımı ve oyuncak hediye  ederek hastalığı yenmek ve hayata tutunmak için moral desteğine ihtiyacı olan  minik yürekleri mutlu etti.

“İNSANİ GÖREVİMİZİ YAPTIK”

Çocuklarla yakından ilgilenerek moral veren Başkan Beyoğlu, “Biz insani görevimizi yaptık. Çocuklarımızı ziyaret etme sözü vermiştik, yerine getirdik. Bundan sonra da elimizden geleni yapacağız. Allah’tan şifalar diliyoruz. Çocuk mutlu olursa dünya mutlu olur. Bize onların sağlığı ve duaları yeter ” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMIZI MUTLU ETTİNİZ, ALLAH DA SİZLERİ MUTLU ETSİN”

Çocukların mutluluğu gözlenirken okunurken, anne Birgül Taban bu zor dönemde destek olan Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu’na teşekkür etti.

Duygu dolu anlar yaşayan genç anne, “Çocuklarımız doğuştan beri bu hastalığı yaşıyor. Tedavi süreçleri oldukça zor. Hem maddi hem manevi olarak desteğe ihtiyaç oluyor. Hüseyin başkan ve Dürdane hanım çocuklarımızın yüzünü güldürdü, onları mutlu etti. Allah kendilerinden razı olsun, dualarımızda hep olacaklar” dedi.

MAHALLEDEKİ ÇOCUKLARA FUTBOL TOPU VE OYUNCAK

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Taban ailesine yaptığı ziyaretin ardında aynı mahallede yaşayan çocuklara futbol topları ve oyuncaklar hediye ederek yüzlerini güldürdü.

Çocuklar, hediyeleriyle birlikte Başkan Beyoğlu ile resim çektirdi.

Bu haber 462 kez okundu.
Bağlar - 13:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.