Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bilgi Evi öğrencileri Lösemili Çocuklar Haftası’nı unutmadı

Diyarbakır - 6 Kasım 2020 16:37 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Bilgi Evi’nde eğitim gören öğrenciler için Lösemi konulu seminer düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgi Evi öğrencileri, Değerler Eğitimi kapsamında düzenlenen Lösemi konulu seminere katıldı. Bilgi Evi Seminer Salonunda gerçekleştirilen eğitimde Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri en üst seviyede uygulandı.

Ankara’da lösemi çocuklarla ile ilgili çalışmalar yürüten uzmanların online olarak katıldığı eğitimde, Lösemi ve Lösemili Çocuklar hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Uzmanlar, ‘Lösemi nedir, Lösemiden nasıl korunur, Lösemi olan çocuklara nasıl davranmamız gerektiği ve Lösemi olan çocuklar ne yapmalı’ gibi konular hakkında bilgi verdi. Öğrenciler, Lösemi ile ilgili merak etikleri soruları uzmanlara sorma fırsatı yakaladı.

Bilgi Evi öğrencileri düzenlenen seminer için Büyükşehir Belediyesi’ne ve kendilerini bilgilendiren uzmanlara teşekkür ettiler.

Bu haber 534 kez okundu.
Diyarbakır - 16:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.