19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Bozan: ‘Menfaati değil hizmet anlayışını hakim kılacağız’

Diyarbakır - 28 Mart 2019 21:00 A A

Saadet Partisi’nin (SP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fesih Bozan ile İlçe Belediye Başkan adayları basın mensuplarıyla bir araya gelerek yaptığı açıklamada, Diyarbakır’ı yaşanabilir modern bir kent yapmak için, menfaati değil hizmet anlayışını hakim kılmak amacıyla çalışacaklarını söyledi.

Saadet Partisi’nin (SP) Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fesih Bozan ile İlçe Belediye Başkan adayları basın mensuplarıyla bir araya geldiler. Bir otelde düzenlenen toplantıya SP Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fesih Bozan’ın yanı sıra, Sur, Kayapınar, Bağlar, Yenişehir ve Kocaköy belediye başkan adayları ve partililer katıldı.

Toplantıda ilçe belediye başkan adaylarını tanıtan Bozan, 31 Mart yerel seçimlerine iddialı girdiklerini belirterek, “Diyarbakır’ımız yaşanabilir modern bir kent yapmak için, menfaati değil hizmet anlayışını hakim kılmak, partizanlık yapmadan işini ehline vermek, tasarrufa itina gösterip, israfa, rüşvete ve yolsuzluğa meydan vermemek için, bütün gayretimizi göstereceğiz inşallah” diye konuştu.

Yapılan açıklamanın ardından toplantı sona erdi.

Bu haber 362 kez okundu.
Diyarbakır - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.