28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bu gurur, MSG Özel Güvenlı̇K Ve Eğı̇tı̇m A.Ş.’nin

Diyarbakır - 9 Eylül 2020 13:10 A A

Diyarbakır’ın en köklü ve profesyonel hizmet sunan Özel Güvenlik Firması MSG Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş., başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Sait Geçkil’in yaptığı yaklaşık yirmi yıla yakın bir zamandır hizmet veren ve sektörünün öncü kuruluşu konumundaki MSG Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş., bir kez daha Diyarbakır’ın gururu oldu.

16 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye genelinde yapılan ’88. Özel Güvenlik Sınavında, MSG Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. kursiyerlerinden Maşallah Can, Diyarbakır İl birincisi olarak, tarihi bir başarıya imza attı.

Bayan kursiyer Maşallah Can, tam 180 puan alarak, Diyarbakır İl birincisi olarak adını Diyarbakır şampiyonluğuna yazdırdı.

BÜTÜN ERKEK KURSİYERLERİ GERİDE BIRAKTI

Açıklamalarda bulunan MSG Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Geçkil, “Yaklaşık yirmi yıldır kesintisiz hizmet sunan firmamız, gerek çok yönlü hizmetler sunması ve gerekse Eğitmen kadromuzun son derece tecrübeli ve işinin ehli insanlardan olması nedeniyle, vatandaşlarımızın haklı teveccühüne mazhar olmakta.

“AMATÖR RUH PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞIYLA BUGÜNE GELDİK”

Amatör bir ruh ve profesyonel hizmet anlayışımızla bugünle gelirken, her zaman için en iyi yapabilmek, çıtayı hep bir tık daha yukarı çekebilmek ve insanlarımıza faydalı olarak, onları istihdama kazandırabilmek için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Sık sık dile getirdiğimiz gibi, bizler MSG ailesi olarak, personellerimiz, eğitmenlerimiz ve bütün kursiyerlerimizle beraber, bir bütünün parçalarıyız. Birimizin başarısı, hepimizin başarısı ve gurur kaynağı olmaktadır.

Maşallah Can kardeşimiz, ülkemiz genelinde yapılan 88. Özel Güvenlik Sınavında, son derece başarılı bir performans sergileyerek, Diyarbakır birinciliğini elde etti. Kendisini en kalbi dileklerimizle kutluyoruz. MSG ailesi olarak kendisiyle gurur duyuyor, kendisine ve tüm kursiyerlerimize meslek hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

MEHMET SAİT GEÇKİL’DEN ŞAMPİYON KURSİYERE ÖDÜL

MSG Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Geçkil, Diyarbakır birincisi Maşallah Can’ı tebrik ederek, bir hediye ile taltif etti.

Çalışmalarıyla ilgili geniş kapsamlı bilgi almak isteyenlerin, Merkez Yenişehir İlçesi Ofis Ekinciler Caddesi Çeysa plaza 3. Katta bulunan Şirket yönetim merkezine gelebileceklerini belirten Mehmet Sait Geçkil, kursiyerlerin başarılarının kendilerini mutlu ettiğini ve yeni başarılara yelken açabilmek için ilham kaynağı olduklarını ifade etti.

Mehmet Sait Geçkil, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, sektörde yaşanan tüm gelişmeleri kurum bünyesine kazandırarak, kursiyerlerin en üst düzeyde, profesyonel hizmet alabilmeleri için var gücüyle çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bu haber 1366 kez okundu.
Diyarbakır - 13:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.