40° Açık
  • EURO 6.38
  • DOLAR 5.66

Budak ve Kizoğlundan Kurban Bayramı ziyaretleri

Diyarbakır - 23 Ağustos 2018 23:23 A A

AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı, Kurban Bayramı münasebetiyle Bayram ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti İl Başkanı Serdar Budak ve Kadın Kolları Başkanı Güzel Kizoğlu ile birlikte, bayram nedeniyle bir çok aileye bayram ziyaretinde bulundu.

ORHAN MERCAN’IN AİLESİNE BAYRAM ZİYARETİ

İlk ziyaretini geçtiğimiz yıl PKKlılar tarafından öldürülen AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan’ın ailesine gerçekleştiren Budak ve Kizoğlu, Mercan ailesinin sorunlarını dinlerken, her zaman yanlarında olduklarına işaret ettiler.

ESKİ KADIN KOLLARI BAŞKANI EVSEN’E ZİYARET

Mercan Ailesine yapılan ziyaretin ardından Budak ve Kizoğlu, bir dönem önceki AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Evsen’e bayram ziyaretinde bulunuldu. Parti için istişarelerde bulunan İl Başkanı Budak ve Kadın Kolları Başkanı Kizoğlu, Evsen ailesinin bayramını kutladı.

YASİN BÖRÜ’NÜN AİLESİ DE UNUTULMADI

Budak ve Kizoğlu, daha sonra 6-7 Ekim olaylarında PKK’lılar tarafından katledilen Yasin Börü’nün ailesine ziyarette bulunarak, dayanışma içerisinde olduklarını ifade ederek, Börü ailesinin buruk bayramını kutlayarak, evden ayrıldılar.

“EV ZİYARETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Serdar Budak, halka ve STK’lara yönelik ev ziyaretlerinin Bayram sonrası da hız kesmeden devam edeceğini ifade ederek, Yerel seçimlere büyük bir hızla başladıklarını, vatandaşların her türlü sorunlarına çözüm bulmak için seferber olduklarını söyledi.

Bu haber 558 kez okundu.
Diyarbakır - 23:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.