Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Belediyesi çocuklara neşeli anlar yaşattı

Diyarbakır - 3 Haziran 2020 22:28 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 0 – 18 yaş arası çocukların sokağa çıkmaları için verilen izinleri verimli geçirmeleri amacıyla 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda yüzlerce çocuğun katıldığı yarışma düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Koronavirüs (Covid-19) salgınında alınan önlemler kapsamında Çarşamba ve Cuma günleri 14:00 ile 20:00 saatleri arasında dışarı çıkmalarına izin verilen 0 -18 yaş arası çocuklar için etkinlik düzenledi. 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda düzenlenen ve yüzlerce çocuğun katıldığı etkinlikte spor aletlerinden çeşitli engellerin bulunduğu parkurlar kuruldu. Spor eğitmenlerin gözetiminde çekişmeli yarışmalar yapan minikler, neşeli dakikalar geçirdi. Çocuklar oynadıkları oyunlarla stres attı, kazandıkları oyunlar için ödüllendirildiler. Etkinlikte ayrıca palyaçolar masal kahramanı kıyafetleri giyerek müzik eşliğinde çocukları eğlendirdi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yarışmaya katılan ve parkuru tamamlayan tüm miniklere, çeşitli hediyeler dağıttı.

Çocukların neşeli dakikalar geçirdiği ve stres attığı organizasyondan dolayı aileler Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bu haber 855 kez okundu.
Diyarbakır - 22:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.