36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Belediyesi ödüllü bilgi yarışması düzenliyor

Diyarbakır - 11 Mayıs 2020 14:02 A A

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla ödüllü Diyarbakır Temalı Online Bilgi Yarışması düzenliyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle birçok alanda çalışma yürüten Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında ödüllü Online Bilgi Yarışması düzenliyor. Vatandaşların evlerinde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla, Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla 16 Mayıs’ta başlayıp 5 Haziran’da bitecek yarışma kentin kültür, sanat, edebiyat, tarihi, mutfağı ile doğal güzelliklerini konu alacak.

16 Mayıs ile 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan, Ödüllü Online Bilgi Yarışmasının büyük finali ise 9 Haziran’da yapılacaktır. 21 gün boyunca devam edecek olan ve her gün saat. 21:21’de başlayacak olan online bilgi yarışmasında günün birincisine ödül olarak tablet verilecek.  21 günün sonunda birinciler arasında final yarışması yapılacak ve finalde en başarılı yarışmacıya ödül olarak cep telefonu armağan edilecektir. 16 Mayıs’ta start alacak olan yarışmada yer almak isteyenler saat 21:21’de yarisma.diyarbakir.bel.tr adresi üzerinden katılım sağlayabilecek.

Bu haber 779 kez okundu.
Diyarbakır - 14:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.