33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Belediyesi temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Diyarbakır - 13 Mayıs 2021 13:01 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nın ilk günü vatandaşların yoğun kullandığı otobüs durağı ve üst geçitleri deterjanlı tazyikli suyla yıkadı.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, salgın nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek kent genelinde, vatandaşın yoğun kullandığı otobüs durağı ve üst geçitlerde temizlik çalışması başlattı.

Şanlıurfa yolu Otogar kavşağından Seyrantepe kavşağına kadar olan yaklaşık 8 kilometrelik yolda bulunan kapalı ve açık otobüs durakları, oturma bankları, üst geçitler, 5’er personel ve yıkama tankerinden oluşan 4 ekip tarafından temizlendi.

Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından halk sağlının korunması amacıyla başlatılan çalışmalar, bayram süresince devam edecek.

Bu haber 226 kez okundu.
Diyarbakır - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.