-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Belediyesi yaşlıları yalnız bırakmadı

Diyarbakır - 17 Mayıs 2020 18:56 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir süredir evlerinden çıkamayan yaşlıların sokağa çıkmaları için verilen izin saatlerinde yalnız bırakmayarak çeşitli hediyeler dağıttı.

Koronavirüs salgınına karşı normal hayata dönüşün önünün kademeli olarak açılmaya başlamasıyla yaşlılar için belirlenen dışarı çıkma takvimi uygulanmaya devam ediyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, saat 12.00 ve 18.00 arası dışarı çıkma imkanı sağlanan yaşlı vatandaşları yalnız bırakmadı. Parklarda ve sokaklarda yaşlı vatandaşlara eşlik eden Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, yaşlılara çeşitli hediyeler de verdi.

Uzun bir süredir dışarı çıkamayan yaşlı vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi görevlilerinin gösterdiği yakın ilgi ve hediyelerden dolayı Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu ile Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür ettiler.

Bu haber 374 kez okundu.
Diyarbakır - 18:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.