22° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir Belediyesi’nden öğrencilere uzaktan eğitim

Diyarbakır - 1 Mayıs 2020 16:05 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 salgını nedeniyle Bilgi Evi’nde eğitim gören öğrenciler için uzaktan eğitim çalışmaları başlattı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 salgınından dolayı eğitime verilen ara nedeniyle, Bilgi Evi’ndeki öğrencilerin eğitimlerinden geri kalmamaları amacıyla online eğitimler başlattı. Büyükşehir Belediyesi Youtube (www.youtube.com/diyarbakirbld) hesabı üzerinden verilen eğitimlere isteyen tüm öğrenciler ücretsiz olarak ulaşabilecek. Uzaktan eğitim programı kapsamında Bilgi Evi öğretmenleri Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler,  Fen Bilgisi, İngilizce ile Akıl ve Zeka derslerini online olarak öğrencilere sunuyor.

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi ve İngilizce derslerinde genel olarak öğrencilere sınava dönük çalışmalar sunulurken Akıl ve Zeka dersinde ise öğrencilerin farklı çalışmaları aile bireyleriyle oynaması hedefleniyor.

Bu haber 740 kez okundu.
Diyarbakır - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.