29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir bulvar ve caddeleri A’dan Z’ye temizledi

Diyarbakır - 31 Temmuz 2020 18:37 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı nedeniyle kent genelinde geceden başlayarak sabahın ilk ışıklarına kadar bulvar, cadde ve kaldırımlarda temizlik çalışması yaptı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü kentin ana arterlerinde Kurban Bayramı nedeniyle A’dan Z’ye temizlik yaptı. Trafik yoğunluğunun olmadığı gece geç saatlerde temizlik çalışmalarına başlayan ekipler, sabahın ilk ışıklarına kadar çalışma yürüttü.

Temizlik Şube Müdürlüğü’ne bağlı 50 kişilik ekip 22 araçla önce bulvar, cadde ve kaldırımları temizledi. Ekipler ardından vatandaşların dört merkez ilçede yoğun olarak kullandığı bulvar ve caddeleri tazyikli suyla yıkadı. Toplanan çöpler atık toplama araçlarıyla Çöp Depolama Sahası’na taşınarak bertaraf edildi.

Temizlik Şube Müdürlüğü, bayram tatili boyunca kentteki bulvar ve caddelerde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürecek.

Bu haber 421 kez okundu.
Diyarbakır - 18:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.