Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir, kırsal mahalle yollarını yenileniyor

Diyarbakır - 28 Ağustos 2021 17:32 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2021 asfalt sezonunda 17 ilçenin kırsal mahalle yollarını yeniliyor. Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakırlılara daha konforlu ve güvenli bir ulaşım imkânı sunmak için 17 ilçenin mahalle yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

2021 asfalt sezonunu 1200 km yol yapımı hedefiyle açan Yapı Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, ilçelerin kırsal mahalle yollarını bir bir tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Yol yapım ekipleri, çalışmalar kapsamında Eğil ilçesi Akarsu-Özkanlar-Canlar-Tangül-Döşemeler 7 kilometre uzunluğunda mahalle yollarının sathi kaplama asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine açtı.

Ekipler, Lice Oyuklu Mahalle yolu alt temel ve sanat yapıları, Kulp Saltuk Mahalle yolu taş duvar yapımı ve Bağlar Karahan Grup Mahalle Yolu asfalt öncesi alt temel tabakası yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Bu haber 351 kez okundu.
Diyarbakır - 17:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.