28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir’den İhtiyaç fazlası 76 araç için ihale

Diyarbakır - 20 Aralık 2019 18:52 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yol Bakım Ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı Makine İkmal Parkında bulunan, ihtiyaç fazlası 76 adet aracı 7 grup halinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereğince “Açık Teklif Usulü” ile ihale ediyor.

Vatandaşlara ve kente hizmet etmek amacıyla tüm ekip ve ekipmanlarıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan ihtiyaç fazlası 76 adet aracı satıyor. Büyükşehir Belediyesi bu araçların satılması sonucu elde edilecek gelirin yanı sıra yıllık yaklaşık 4 milyon tasarruf sağlayacaktır. Yol Bakım Ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı Makine İkmal Parkında bulunan, ihtiyaç fazlası 76 adet araç 7 grup halinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereğince “Açık Teklif Usulü” ile ihale edilecek.

24 Aralık 2019 Salı günü saat 09:00’da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 1. Kat Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek ihale, Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

İhaleye ait şartname Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürlüğü Sahasında satış tarihinden beş gün önce başlayarak mesai saatleri içerisinde ücretsiz olarak görülebilir.

Bu haber 1354 kez okundu.
Diyarbakır - 18:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.