Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Büyükşehir’den ödüllü ‘Kimim Ben?’ bilgi yarışması

Diyarbakır - 21 Şubat 2021 16:08 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakırlı ünlü sanatçı ve edebiyatçıları daha yakından tanıması amacıyla ‘Kimim Ben?’ adıyla bilgi-kültür yarışması düzenliyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların edebiyat ve sanatla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla Diyarbakırlı ünlü sanatçı ve edebiyatçıları daha yakından tanınması amacıyla ‘Kimim Ben?’ adıyla bilgi-kültür yarışması düzenliyor. İlki 21 Şubat 2021 Pazar akşamı saat 21.21’de başlayacak ve haftada bir düzenlenecek yarışmaya katılanlardan dereceye girenlere sürpriz hediyeler verilecek.

‘Kimim Ben?’ bilgi yarışmasına katılan yarışmacılar Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarında (@diyarbakirbld) verilen bilgilerden yola çıkarak Diyarbakırlı sanatçı veya edebiyatçıyı doğru tahmin ederek cevaplarını [email protected] adresine e-posta ile gönderebilecek. E-posta adresi dışında verilen cevaplar değerlendirilmeye alınmayacak. E-posta adresine gelen doğru cevapların, Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarında yayınlanacak canlı yayınla kura çekimi gerçekleştirilecek ve kazananlar belirlenecek. İlk üçe giren yarışmacılardan Diyarbakır içinde ikamet edenlere hediyeleri elden, Diyarbakır dışında kamet edenlere ise hediyeleri kargo yolu ile adreslerine ulaştırılacak. Kimim Ben? Yarışmasına katılmak isteyen ve diğer süreçleri takip etmek isteyenler Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarını (@diyarbakirbld) takip edebilirler.

Bu haber 704 kez okundu.
Diyarbakır - 16:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.