27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Can Dostlar Kayapınar Belediyesi’ne emanet

Diyarbakır - 29 Ocak 2021 12:12 A A

Kayapınar Belediyesi, sokak ve evcil hayvanlarına veterinerlik hizmeti sunmak ve yaşam şartlarını iyileştirmek amacıyla Çadır-Vet’i hizmet açtı. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç tarafından açılışı yapılan Çadır-Vet’te, sokak hayvanlarının bakımları ve aşıları ücretsiz yapılıyor.

Kayapınar Belediyesi yine bir ilke imza atarak, sokak  ve evcil hayvanların yaşam şartlarını iyileştirmek amacıyla hayvanseverlerin talebi doğrultusunda Çadır-Vet’i hizmete açtı. Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Ünal Koç ve hayvan severin katılımıyla açılışı yapılan Çadır-Vet’te, iki veteriner hekim ve 1 veteriner teknisyeni her türlü sokak hayvanı başta olmak üzere evcil hayvanların da bakımını üstlenecek ve aşılar ile kontrollerini yapacak.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Koç, Kayapınar için büyük bir eksikliği gidermenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti. Açılışa katılan hayvan severler de Çadır-Vet’in açılmasından dolayı gösterdiği hassasiyetten dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan V. Koç’a teşekkür etti.

Bu haber 677 kez okundu.
Diyarbakır - 12:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.