17° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çebe: ‘Yeni hizmet anlayışı ile belediyeye talibiz’

Diyarbakır - 12 Aralık 2018 15:05 A A

AK Parti Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı ve Aday adayı Yılmaz Çebe, Yeni yönetim anlayışıyla, adil bir yönetim sistemiyle hizmetine talip olduğu Kayapınar ilçesine, ilçenin dışında, birçok il tarafından gıpta ile bakılacak, model bir ilçe sözü verdiklerini söyledi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde AK Parti Kayapınar İlçe Belediye Başkan adayı olan aynı zamanda aynı Belediyede Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yılmaz Çebe, www.diyarbakirgazete.com’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“YENİ HİZMET ANLAYIŞI İLE BELEDİYEYE TALİBİZ”

Yeni yönetim anlayışıyla, adil bir yönetim sistemiyle hizmetine talip olduğu Kayapınar ilçesine, ilçenin dışında, birçok il tarafından gıpta ile bakılacak, model bir ilçe sözü verdiklerini ifade eden Çebe, “Katılımcı yönetim anlayışımızla inşallah muhtarlarımız, esnaflarımızın birçoğu ile özellikle ilgili konularda, belediyecilikle ilgili fikir sahibi olan herkesin fikrine, düşüncesine, telkinlerine, önerilerini açık bir yönetim anlayışı ile inşallah Kayapınarımızı yöneteceğiz. Ahlak ve maneviyat öncelikli belediye anlayışımızla inşallah tüm gençlerimizin, dezavantajlı gruplarımızın, çocuklarımızın, öğrencilerimizin ve kadınlarımızın belediye hizmetinde olacaktır. Belediyemizin tüm sosyal imkanları söz konusu dezavantajlı gruplarımızın hizmetinde olacaktır, biz de hizmeti takip etmiş olacağız” dedi.

“KAYAPINAR’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Çebe, Kaldırım, asfalt, temizlik, park bahçe sorunları biten, tamamen insan odaklı, insanın yetişmesi ve yetiştirilmesi ile ilgili, çocukların yetişmesi ve yetiştirilmesi ile ilgili yepyeni bir hizmet anlayışıyla Kayapınar’ı yöneteceklerine işaret ederek, şunları söyledi:

“Öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini, spor, kültür ve sanatla ilgili bütün taleplerinin kabul göreceği bir yönetim anlayışıyla inşallah Kayapınar’ı biz yöneteceğiz. Yaklaşık 20 yıllık bir siyasi geçmişimizle, idari geçmişimizle, belediyecilikte aldığımız tecrübeyle Kayapınar’ı biz yöneteceğiz.İnsan odaklı, kültür, sanat ve edebiyat ağırlıklı, kadın dezavantajlı gruplarınel üstünde tutulacağı bir yönetim anlayışıyla Kayapınar’ı biz yöneteceğiz. Esnafların şikayet etmeyeceği bir yönetim anlayışı ile, esnafın söz hakkı alabildiği, söz söyleyebileceği, vatandaşın rahatlıkla şikayetlerini dile getirebileceği, güzel bir şikayet masası oluşturacak bir belediye anlayışımızla Kayapınar’ı biz yöneteceğiz.

“ÖTEKİLEŞTİRMEYECEK, HERKESE HİZMET EDECEK BİR BELEDİYE SÖZÜ VERİYORUZ”

Ötekileştirmeyecek, öteki görmeyecek, ‘Yaradılanı Severiz Yaradandan Ötürü’ anlayışımızla herkesi kucaklayacak, dil, din, ırk, siyasi düşüncelere bakmaksızın herkese hizmet edecek, herkesin hizmetinde olacak bir belediye başkanı ve belediye sözü ile inşallah Kayapınarı biz yöneteceğiz”

Bu haber 1502 kez okundu.
Diyarbakır - 15:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.