19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Cengiz: ‘Rekor oy alacağız’

Diyarbakır - 18 Şubat 2019 21:34 A A

AK Parti Yenişehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Cengiz, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Gündüz mahalle ve köy ziyaretlerini sürdüren Cengiz, akşam saatlerinde ev ve esnaf ziyaretlerinde bulunuyor.

Boş kalan zamanını da seçim bürosunda geçiren Cengiz, vatandaşın sorunlarına çözüm bulmak için yoğun mesai harcıyor. Misafirleriyle tek tek ilgilenen AK Parti Yenişehir Belediye Başkan adayı Cengiz, gösterilen bu ilgi karşısında Yenişehir’de rekor oy alacaklarına inandıklarını söyledi.

‘’REKOR OY ALACAĞIZ’’

Seçim bürosundaki vatandaşlara hitap eden Cengiz,  ‘’Bu birliktelik inşallah 31 Mart’ta sandıkta en üst seviyeye temayüz edecektir. Onun neticesinde Yenişehir’imize hizmetler daha çok gelecek. Bundan böyle 31 Mart’tan sonra Yenişehir modeli diye siyasette yeni bir model çıkacak. Bizim yüzde yüze yakın bir oy almamız lazım. Ben Yenişehir’de o tabloyu görüyorum. İnşallah hemşerilerimiz bizleri mahcup etmeyecek. Biz herkesi kucaklayacağız. Güneş gibi olacağız. Perdesini kapatmayan, gözünü kapatmayan güneşin ışığında nasıl yararlanıyorsa, bizim de hizmetlerimiz aynen öyle olacak” dedi.

Bu haber 661 kez okundu.
Diyarbakır - 21:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.