28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermik Belediyesi, Ramazan ayında da çalışıyor

Çermik - 15 Nisan 2021 09:58 A A

Çermik Belediyesi’nin, ilçe merkezindeki mahallelerde altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklarda kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Ramazan ayına rağmen tüm hızıyla devam ediyor.

Diyarbakır’ın Çermik İlçesi Saray, Kale, Çukur ve Maltepe mahallelerinde içme suyu şebekesi, doğal gaz ve elektrik çalışmaları tamamlanan sokaklarda başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Ramazan ayında da devam ediyor.

Mübarek Ramazan ayında Çukur ve Maltepe Mahallelerinde devam devam eden kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyen Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çermik Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Ramazan ayına rağmen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ve hedeflerinin uzun yıllardır kullanım güçlüğü çekilen yolların daha kaliteli ve güvenli hale getirilmesi olduğunu ifade ederek, “İlçemizin en ücra köşesinde bile kullanışsız yol kalmayıncaya dek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe merkezi mahallelerde parke taşı ihalesinin ardından yüklenici firma tarafından önceliğimiz olan mahallelerde çalışmalara başlamıştık. Sokaklarımızdaki çalışmalarımız bir bir tamamlanıyor. Vatandaşlarımızı yazın tozundan kışın çamurundan kurtaracak yol çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Hizmet süremiz boyunca binlerce vatandaşımızı ya ziyaret ettik ya da belediyemizde ağırladık. Vatandaşlara samimi davranırsanız bu millet sizi kucaklıyor. Hemşerilerimiz ile aramızda gönül köprüsü kurduk. Cumhurbaşkanımızın bizler için değerli olan gönül belediyeciliği düşüncesi ile gönül köprülerimiz sonuna kadar açık olacak. Milletin içinde olup gönül bağı kurduğunuzda sorunları tespit etmek ve çözmek daha kolay oluyor. Hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliği ile taçlandırıyoruz” dedi.

Bu haber 469 kez okundu.
Çermik - 09:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.